KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16484218
nr 1648 4218
Bengt Hamrén
(1898-1985), Sverige
Signerad, blandteknik, 33x27 cm, yttermått inklusive ram: 54x46 cm
Bengt Hamrén, svensk bildkonstnär född 1898, död 1985.
Utrop:
500 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 18:41:41